صفحه ما در رسانه های اجتماعی

دوشنبه 4 تیر 1403

پایگاه خبری – تحلیلی اقتصاد انرژی با پایبندی به اصول اخلاق حرفه‌ای روزنامه نگاری مطالب خود را در 9 سرویس خبری شامل آب و برق، پتروشیمی، نفت و گاز، بازار انرژی، بورس انرژی، انرژی‌های نو، دیپلماسی انرژی و باشگاه اقتصاد انرژی به مخاطبان عرضه می‌کند.

 صاحب امتیار و مدیرمسئول:  دکتر احسان پوری

مدیر وبسایت: عاطفه دهقانی

مدیر صفحات مجازی: سیده زهره حسینی

اهداف و چشم انداز

اطلاع رسانی صحیح و حرفه‌ای، ایجاد یک دانشنامه پویا در زمینه اقتصاد انرژی، بررسی مشکلات و آسیب شناسی صنایع مادر مانند نفت ، گاز ، پتروشیمی و آب و برق، بازتاب مشکلات و چالش‌های صنایع مرتبط با حوزه اقتصاد انرژی و کسب جایگاه یک پایگاه اطلاع رسانی مرجع در حوزه اقتصاد انرژی، از جمله مهم ترین اهداف پایگاه خبری – تحلیلی اقتصاد انرژی است.

ارزش‌های حرفه‌ای

تحریریه اقتصاد انرژی همواره تلاش کرده با اطلاع رسانی دقیق و نگارش تحلیل‌های بی طرفانه و کارشناسی شده، ضمن بررسی دغدغه‌های توسعه اقتصاد انرژی در کشور و آگاهی از آخرین دستاوردهای علمی، چراغ راه مطمئنی برای کمک به روشنفکران، کارشناسان، سرمایه گذاران اقتصادی و پژوهشگران حوزه انرژی در ایران باشد.

بنابراین صداقت، آگاهی بخشی، شجاعت، شفافیت، احترام به حریم شخصی افراد و شخصیت انسانی افراد از جمله مهم ترین ارزش‌های ما در اقتصاد انرژی است.

تحریریه اقتصاد انرژی ضمن احترام به صاحبنظران، دست اندرکاران حوزه انرژی، دانش آموختگان و دانشجویان رشته اقتصاد انرژی پذیرای نوشته ها، یادداشت ها و مطالب ارزشمند شما بوده و آمادگی خود را جهت همکاری با صاحبنظران این حوزه اعلام می نماید.

اقتصاد انرژی در شبکه‌های اجتماعی

پایگاه خبری – تحلیلی اقتصاد انرژی هم اکنون در شبکه اجتماعی تلگرام و اینستاگرام برای مخاطبان خود تولید محتوا می‌کند.

آدرس صفحه اقتصاد انرژی در تلگرام: https://t.me/eghtesadenergy

آدرس صفحه اقتصاد انرژی در اینستاگرام: https://instagram.com/eghtesadenergy